F.R.FAEHLMANNI kortermaja

F.R.FAEHLMANNI kortermaja

F.R.Faehlmanni 24 kinnistu asub Kesklinnas, Raua miljööväärtuslikul hoonestusalal. 
Kinnistul paikneb kaks korterelamut, millest tänavapoolse elamu näöl on tegemist ajalooliselt väga väärtusliku hoonega ning hoovis paiknev elamu on miljööväärtuslik hoone. Arhitekt Külli Kübbari projekti järgi rekonstrueeriti olemasolevad elamud ja korteritele anti kaasaegne ruumilahendus. Elamute välisviimistlus ja fassaadid rekonstrueeriti vastavalt algupärasele lahendusele.

Elamutes on kokku 12 korterit, millest kolm on 4-toalised, neli on 3-toalised ja viis on 2-toalised.

Ajastutruud interjöörid loovad erilise hõngu, mis on omane just väärikale puitarhitektuurile ja sobivad ajalooliselt Kesklinna ja Kadrioru piirile! Korterite sisekujunduses on lähtutud stiililisest sobivusest puitelamute miljööväärtusliku piirkonnaga: puidust aknad, tahveldatud siseuksed, põrandatel naturaalne parkett, värvitud ja osaliselt tapeeditud seinad.

Küttesüsteem on lahendatud majapõhise gaasikatlamajaga, korterites on soojusallikateks radiaatorid ja soklikorrusel kogu põrandapinna ulatuses vesi-põrandaküte. Vannitubades on eraldi elektri-põrandaküte. Uuendatud on kõik majasisesed kommunikatsioonitrassid.

Kortermajade renoveerimistööd algasid 2012 aasta sügisel ja 2014 aasta kevadeks on ehitustööd lõpetatud. Majadele on väljastatud kasutusluba 2014 aastal.

Sobiv elukoht linna südames, kust jalutuskäigu kaugusel Kadriorg ja Kesklinn. Mõnus liikuda jalgrattaga ja hea ühistranspordi ühendus.
Lepime aja kokku ja läheme kortereid vaatama!