Kunderi 33 kortermaja

Kunderi 33 kortermaja

Tallinnas, ajaloolises Torupilli asumis valmib 2018. aasta alguses moodne kolmekorruseline puidust kortermaja, mille arhitektuur arvestab piirkonna omapära ja kus on kokku vaid kaheksa õdusat korterit – tõeline maiuspala neile, kes hindavad linnamelu rahulikumat poolt.

Maja asub põnevas keskkonnas

Torupilli asum on Tallinna ajaloolistest eeslinnadest üks noorimaid, territoorium hoonestati valdavalt alles 1930. aastail, mil sinna kerkisid 4-6 korruselised väärikad kodanlikud kivist korterelamud. J. Kunderi tänava alguse tõsiseilmeliste 1930. aastate lõpu kivimajade rida on Tallinna miljööalade kontekstis suhteliselt erandlik, kuid kaheldamatult väga väärtuslik hoonestustervik.

Piirkonnas on aga nii värskelt renoveeritud kui ka uusi elu- ja ärihooneid, mis moodustavad kauni terviku. Kunderi tänaval on lihtne liikuda nii jalakäijatel, jalgratturitel kui ka ühistranspordi ning auto kasutajatel. Torupilli asumis ning selle ümber on mitmed koolid, kaugel pole ka teatrid ning muuseumid, mistõttu sobib see asukoht ühelt poolt urbanistlikku elustiili hindavatele inimestele, kuid ei välista teiselt poolt rahulikku elukeskkonda.

Lähedal asuvad nii Politsei park (mis avati 1938. aastal ning mida Nõukogude ajal nimetati Pioneeride väljakuks) kui ka Kadrioru park. Kadrioru staadion pakub mitmekülgsed sportimisvõimalusi. Jalutuskäigu kaugusel Kadrioru Saksa gümnaasium ja teised koolid – lasteaiad. Igale maitsele hubaseid kohvikuid ja söögikohti. Supermarketid ja ostukeskused 5 minuti kaugusel. Trammi peatus 5 minuti jalutuskäigu kaugusel ja tramm sõidab otse lennujaama.